De carbidschietkampioen
2009
Christiaan Bos (rechts) Hij schoot in 2 beurten een totaal van 195 meter.
1e schot 65 meter + 50 bonus meters omdat hij door de opgebouwde steigerdoel schoot.
2e schot 85 meter.
NIEUWE
SITE VOOR ONDERNEMERS
Na
jarenlang onder de vlag van Pesse.com op
internet aanwezig te zijn geweest
met de eerste website was de tijd aangebroken
om iets geheel nieuws
te presenteren. Dit mag blijken uit de nieuwe
website van de Vereniging
Voor Ondernemend Pesse.
Via
het adres WWW.VVOP.NU
is alle informatie over de aangesloten
ondernemingen eenvoudig en overzichtelijk
terug te vinden. Uiteraard zijn hier
ook de voorwaarden voor sponsering door de
VVOP en de bestuursgegevens
terug te vinden.
UPDATE:
DE
PRIJZEN ZIJN AF TE HALEN BIJ DE FAM. BISSCHOP,
GROOTSLAG 28 S.V.P. VOORAF EVEN BELLEN!
Skipiste aan Veldbrake beste versiering Pesse
Pesse - Traditiegetrouw organiseert de vereniging van Ondernemend Pesse
de verkiezing Mooist versierde straten/kerstbomen.
De grote skipiste aan de Veldbrake werd winnaar.
Pesse staat in deze dagen volop in de kerstversiering. Een deskundige onafhankelijke jury wachtte een moeilijke taak om de straten en de kerstbomen te beoordelen. Het doel van de jurering was om de kerstbomen te beoordelen op versiering en verlichting. De straten moesten een geheel vormen qua versiering. Hierbij ging het niet om de hoeveelheid verlichting, maar of het een sfeervol geheel vormt.
Aan de Veldbrake had buurtvereniging Rondom de Tent een gigantische skipiste met vereende krachten in elkaar gezet. Het winterse weer, gaf aan het geheel een extra dimensie, zodat deze straat tot winnaar werd uitgeroepen. De bewoners stonden de juryleden op te wachten met
glühwein, muziek en vuurkorven.
Kerstbomen:
• Warreveen
• Veldbrake
• Lage Landkamp
Het prijzengeld is:
• 1 e prijs € 75.00
• 2 e prijs € 50.00
• 3 e prijs € 25.00
(voor straten en bomen)
Ook dit evenement werd ondersteund door de Vereniging
voor Ondernemend Pesse (VVOP)!
UPDATE:
DE
PRIJZEN ZIJN AF TE HALEN BIJ DE FAM. BISSCHOP,
GROOTSLAG 28
S.V.P. VOORAF EVEN BELLEN!
Graag
invullen; Omnibus Enquête Gemeente Hoogeveen
Geachte heer, mevrouw,
Ook dit jaar houden we onze gemeentelijke Omnibusenquête. Waarom ook alweer? De enquête verschaft de gemeente waardevolle informatie over wat u vindt van tal van onderwerpen. Bijvoorbeeld over hoe u uw woonomgeving, de voorzieningen of het stadscentrum beleeft.
De gemeente houdt zich met uiteenlopende activiteiten bezig: van het onderhoud van het openbaar groen tot de aanleg van wegen en parkeerplaatsen en van het opknappen van het stadscentrum tot de zorg voor goede voorzieningen in úw wijk, buurt of dorp.
De enquête bevat belangrijke informatie over hoe u over belangrijke thema’s denkt. Het onderzoek levert dus informatie op die de gemeente helpt zicht te krijgen op de effecten van het gemeentelijke beleid en handelen. Uw deelname aan de enquête is daarom zowel voor ons als voor u van groot belang!
Aandacht voor wateroverlast
Dit jaar wordt extra aandacht besteed aan wateroverlast onder en rond de eigen woning. Met de verkregen informatie kan de gemeente gerichter aan de slag.
Kans op bioscoop- of theaterbon.
Onder degenen die de vragenlijst hebben ingevuld, verloten we een bioscoop- of theaterbon-voor-twee naar keuze. Als u hierop kans wilt maken, vul dan aan het begin van de vragenlijst uw adres in. Een extra reden om uw formulier in te vullen! Uw vragenlijst wordt vertrouwelijk verwerkt en hierna vernietigd. U heeft tot 11 januari de tijd om de vragenlijst in te vullen. Het kost ongeveer 20 minuten van uw tijd.
Vragen?
Heeft u nog vragen over de enquête, neem dan contact op met Jan Andela of Anton Duizendstraal, telefoon 14 0528.
Met vriendelijke groet,
de burgemeester van Hoogeveen,
Helmer Koetje
Per
zaterdag 28 november vanaf 17.00 uur zijn de
deuren van het café Troubadour geopend worden
en heeft Hoogeveen er een nieuwe
uitgaansgelegenheid bij.
Eigenaar Arjan Kleine (uit Pesse) en zijn team
staan te popelen om te beginnen.
“Na maanden intensief verbouwen is er een
geheel nieuwe kroeg ontstaan die met een
eigenzinnig karakter en een gezellige sfeer een
ieder zich thuis zal laten voelen”, aldus de
Pessenaar. De Troubadour is van woensdag tot en
met
zondag geopend vanaf 16.00 uur en is gevestigd
in de uitgaansstraat
van Hoogeveen, de Grote Kerkstraat.
Update: De bedrijfsleiding laat ons weten dat Eetcafé
& Restaurant 'Troubadour' de officiële
benaming is.
Update
Kampioensschap Carbid Schieten Pesse
2009
De
promotie heeft helaas wat vertraging opgelopen;
zo ook posters, pers, en natuurlijk Pesse.com.
Er word dit jaar de 2e editie van de carbidkampioenschappen gehouden, en de mensen zich op kunnen geven via
jos.91@hotmail.com
Het is op dezelfde locatie als vorig jaar en er is een vreugdevuur vanaf
16.00 uur!
Tevens bieden wij de mensen die een kerstboom komen brengen weer nieuwjaarsrollen aan.
De
organisatie
PESSER TONEELUITVOERING ENORM SUCCESVOL!!
Afgelopen weekend gaf de toneelvereniging “ De vrolijke Köppel “ uit Pesse
haar 29e uitvoering in ontmoetingscentrum “ De Wenning “, multifunctioneel centrum van Pesse.
Op vrijdag 11 en zaterdag 12 december waren er twee bomvolle zalen vol publiek waar de vereniging het blijspel “ Een spelletje overspel “ ten tonele bracht.
Een blijspel in drie bedrijven, geschreven door Wilfried Reinher, beschrijft een dorpshotel waarbij er inschreven word onder valse namen en er veel leugen en bedrog is. Een wirwar om compleet dol van te worden.
De leden van “ De vrolijke Köppel “ hebben op voortreffelijke en professionele wijze het blijspel neergezet. Vele tranen van het lachen vulden de wangen van het aanwezige publiek tijdens de uitvoering. Een leuke, verassende ontknoping bracht uiteindelijk de oplossing van het blijspel.
In de pauzes vond de verloting plaats alwaar men, zoals ieder jaar, schitterende prijzen kon winnen.
Na afloop werden de dames Ina Hooyer en Fennie Woltinge in de schijnwerpers gezet. Beide dames namen afscheid van de toneel na respectievelijk 28 en 29 verdienstelijk jaren bij de toneel.
Met de aankondiging van het afscheid van Ina en Fennie, moest de club op zoek naar nieuwe grimeuses en een
souffleuse. In samenwerking met het Dorpscollege Pesse is er een grimeercursus gestart begin 2009. Hierop is een vervolgcursus tot stand gekomen die gevolgd is door de nieuwe grimeergroep van de toneel, te weten Karin de Jonge, Simone Beijering, Alice Hulzebos en Marjolein
Wesseling.
Alice Hulzebos is de nieuwe souffleuse geworden van de toneelvereniging en haar première verliep uitmuntend!
Met twee bomvolle zalen en twee staande ovaties, kan men spreken van een topuitvoering!
Dorpen en Radio Hoogeveen...Pesse
in de ether?
Een tijdje geleden is de Smederijen benaderd door Radio Hoogeveen.
Zij willen de 10 dorpen van Hoogeveen ruimte geven op de radio.
Dit betekent dat ieder dorp, één keer in de 10 weken een radioprogramma kan verzorgen. Hierin kan van alles wat het dorp aangaat worden gebracht, het dorp
worden gepromoot. Kortom een kans om het dorp positief op de kaart (of in dit geval de radio) te zetten.
Er wordt ook wat gevraagd. Radio Hoogeveen zoekt per dorp 5 enthousiaste
bewoners die dit dorpsprogramma voorbereiden en daadwerkelijk presenteren. Ze zoeken mensen die wat weten van techniek en mensen die presenteren leuk vinden. Deze mensen worden natuurlijk geschoold en begeleid door Radio Hoogeveen.
Wil je je carrière een impuls geven als nieuwe radioster of technicus achter de schermen. Of ken je iemand die dat wel wil? Geef dit dan door aan de Smederijen.
Bij voldoende aanmeldingen organiseren we samen met Radio Hoogeveen een bijeenkomst.
Pesser toneelvereniging in de ban van overspel! De Pesser bevolking en omstreken zal op vrijdag 11 en zaterdag 12 december 2009 getuige kunnen zijn van listig spelletje overspel. Wordt het overspel tijdig ontdekt of wordt de leugen – en bedrogkermis voortgezet……Een wirwar om compleet dol van te worden. “ Een spelletje overspel “ een blijspel in drie bedrijven geschreven door Wilfried Reinehr zal de oplossing hierin gaan brengen.De Pesser toneelvereniging “ De vrolijke Köppel “ heeft vanaf begin september geoefend en zal bovengenoemde blijspel aankomend weekend op ongetwijfelde fantastische manier ten tonele brengen. Al 29 jaar geeft deze vereniging haar publiek, twee avonden in het jaar, een heerlijk avondje uit. Het publiek zal dit jaar kunnen genieten van een blijspel met hilarische momenten en veel spel. De leden van “ De vrolijke Köppel “ zullen wederom de lachspieren en vrolijke tranen van het publiek gaan testen.De uitvoering vindt ieder jaar plaats in ontmoetingscentrum “ De Wenning “, multifunctioneel centrum, veldbrake 5 in Pesse, aanvang 20.00u. Enkele entreekaarten zijn nog verkrijgbaar bij De Wenning. Wees er snel bij want op = op!
Een uitvoering die niet gemist mag worden!
Mooi
Wark maakte gebruik van de werkzaamheden bij de recent
aangelegde rotondes en heeft
beelden verwerkt in de videoclip
die hoort bij
de hit "Warkende helden".